OBJEVTE KOLEKCI ŠPERKŮ

SRDCE ZAHRADY

Příroda dokáže vykouzlit neuvěřitelnou krásu, ale až zručnost zkušených mistrů šperkařů ji umí zachytit navždy.

Zahrada je kouzelné místo plné harmonie, kam se všichni chodíme kochat nádherou, z níž čerpáme sílu a energii.

Chcete získat 10% slevu na šperky Carlo Romani?

Zadejte Váš email a mi Vám zašleme slevový kupón do našeho e-shopu.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam. Vložením e-mailu souhlasíte se Zpracováním osobních údajů.

Styl je způsob jak říci kdo jste, aniž by jste museli mluvit

V našich špercích můžete:

  • zdůraznit svou ženskost a eleganci

    ženy se v těchto stylech cítí úžasně, každý kousek je pečlivě vybraný tak, aby podtrhl dívčí a ženské křivky.
  • podpořit Vás romantický styl

    náušnice, přívěsky,náramky a prsteny, které se hodí se na rande, do kanceláře, na svatbu i jen tak do města. Tyto šperky se vyznačují pastelovými barvami nebo mají květinový vzor.
  • podtrhnout elegantní a nadčasový styl

    elegantní styl může připomínat i styl femme fatale, nebudete v něm ale působit tak prvoplánově sexy. Elegantní žena je sebevědomá, nosí šperky, ale zbytečně jimi neplýtvá. Nemusíte si pamatovat, co měla na sobě, ale její přímý postoj a příjemná vůně ve vás rozhodně zanechá dojem.
  • v neposlední řadě můžete podtrhnout sportovní styl - být KRÁSNOU A PRAKTICKOU.

Náušnice, přívěsky, prsteny, které spojí stylovost a pohodlnost dohromady.

Inspiraci nacházíme především ve slunné Itálii, která je, a vždy bude ikonou módního průmyslu. Itálie je plná inspirace – od historie po současnost. Je to místo, které je tak zářivé, elegantně antické, teplé, příjemné, ale zároveň neuvěřitelně živé.

Italské slovo pro štěstí je "Allegria," a v Itálii to není jen pocit, že je to způsob bytí. Je to lehkost a jistý pocit, že všechno je možné. Jelikož Italové jsou velmi hrdým národem na svou historií, produkci a tzv. vše - Made in Italy, proto se domníváme se, že Česká republika má také co nabídnout co se týče českých šperků Made in Czech Republic – zvlášť pro novou kolekci českých granátu s českými vltavíny, která je nově přidána do našeho sortimentu vyrobenou v Turnově těmi nejlepšími šperkaři v oboru.

Dámy, ženy, slečny - chcete šperk, který podtrhne Váš styl, osobnost, jedinečnost. Ať už chcete šperk do práce, na společenskou akci, neformální večírek, kde se módní fantazii meze nekladou. Podtrhněte Váš PŮVAB šperkem od Carlo Romani.

Šperky, které přinášíme svým klientům, jsou šperky vyrobené s důrazem na kvalitu zpracování a současné trendy moderního designu.

Přírodní polodrahokami

Drahé kameny fascinovaly lidstvo od nepaměti, a proto jsme se rozhodli k vytvoření  nové kolekce stříbrných šperků s přírodními polodrahokamy - ametystem, spinelem v barvě modrého topasu, peridotem, olivínem, granátem a chrysoprasem.

 Tato kolekce s pravými přírodními kameny byla inspirována noblesou, elegancí a vášní pro pravé kameny sahající hluboko do historie.

Pravé perly

Perla vytváří u žen dojen exkluzivity, výjimečnosti a nadčasovosti.

Perly jsou samy o sobě vzácností, kterou už v dávných dobách králové vyvažovali zlatem. Ve starém Římě symbolizovaly moc, moudrost a štěstí. Kouzlo perel, které lidstvo obdivuje již od dávnověku. Perly symbolizují krásu a urozenost. Zdokonalí ženský půvab a jako šperk jsou perly nadčasové.

Šperky s krystaly Swarovski

SWAROVSKI, toto jméno zná snad každý,stalo se synonymem pro šperky té největší kvality, proslavené po celém světě. Milují je nejen celebrity,ale i každý s vytříbeným vkusem a smyslem pro krásu.

V naší nabídce jsem spojili perly a krystaly Swarovski Elements se stříbrem a vytvořili nádherný pár  stříbrných šperků za velmi dostupné ceny a padnoucí ke každodennímu oblečení.

Stříbrné řetízky

Připravili jsme pro Vás nádherné rhodiované stříbrné řetízky 925/1000, které si díky kvalitnímu rhodiu zachovávají dokonalý vzhled po velmi dlouhou dobu. Tyto řetízky pocházejí z Itálie a vynikají tradiční italskou kvalitou. V nabídce naleznete  20 různých druhů rhodiovaných stříbrných řetízků v délkách 38 – 80 cm.

Každý šperk nese tovární punc 925, naši odpovědnostní značku CAR a puncovní značku z ČR.
Všechny šperky jsou baleny do krásných dárkových krabiček s naším logem CARLO ROMANI.

Kromě šperků naleznete v našem e-shopu i krásné pašmínové šály

Pašmína je ušlechtilá forma šály. Název pašmína se běžně používá pro označení šál v klasické velikosti 90 x 200 cm. Vlastnost pašmín je výtečná, měkká, lehká, jemná, pohodlná, a proto ji můžeme nosit celý rok ve všech 4 ročních obdobích. Pašmínu můžete nosit v létě jako módní doplněk a v zimě na zahřátí jako šálu.

Sledujte nás i na sociálních sítích a neunikne vám žádná novinka