Je tady nový rok 2018, pomalu se blíží Únor a s ním i další marketingová příležitost.

Ano je řeč o svátku zamilovaných – Svatý Valentýn -  a  možností extra marketingu pro Vaše zlatnictví a klenotnictví.

Nikdo nezastírá, že se z něj stala tak trochu komerční bublina. To nám ale nebrání náš zacílit marketing přímo do srdce! Valentýn je přece jenom jeden z nejromantičtějších dnů v roce, a šperk nejlepším přítelem ženy.

Tudíž jsme se rozhodli pro Vás i v tomto roce připravit PROMO  BALÍČKY s podporou PLAKÁTU PRO VÁŠ OBCHOD,  které mají každoročně velký úspěch.

Tentokrát jsme připravili jsme pro Vás 6 druhů šperků v rámci PROMO BALÍČKU,  ze kterých si budete moci vybrat.

Nebo si můžete vybrat z krásné  kolekce 40 modelů stříbrných šperků s krystaly Swarovsky element nebo srdcových náhrdelníku.

 V případě, že si vyberete MARKETINGOVÝ  PROMO BALÍČEK nebo šperky v hodnotě  2620 kč + 21% DPH tedy  3170 Kč, obdržíte od nás:

 

PLAKÁT ve velikosti A3 pro Váši prodejnu k vylepení do Vaší výlohy a 6 ks šperků ve tvaru srdce v krásných valentýnských dárkových krabičkách

Využijte PROSTÉHO A ÚČINNÉHO MARKETINGU pro Vaši prodejnu a objednejte si VALENTÝNSKÝ PROMO BALÍČEK.

Pro více informací jsme Vám k dispozici

na tel. +420 777 633 449, (p. Marie ),    Mobil do kanceláře: +420 777 745 932 (p. Vladimíra)

E-mail: info@carloromani.cz

E-shop pro VELKOOBCHOD:  www.velkoobchod-carloromani.cz

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme tady pro Vás.

leták A4 Valentýn 2018

V případě, že se Vám budou líbit jiné modely šperků, než jsou v hlavní nabídce promo baličku , můžete si vybrat kterýkoliv jiný model z druhé strany letáků. 

Při objednávání promo balíčku jen napište poznámku, které modely si přejete. Následně podle toho Vám bude upravena výše faktury individuálně na základě Vašeho požadavku. 

Co říkají o nás klienti ...

S firmou Carlo Romani mám nejlepší zkušenosti. Jsou vždy vstřícní a velmi ochotní. Je zde možno nakoupit i menší objem zboží na rozdíl od jiných velkoobchodů, kde často požadují nákup v minimální hodnotě. Jsem spokojena s rozsahem sortimentu, rychlostí vyřízení objednávky i kvalitou balení. doporučuji! 🙂
Kleinová ZdeňkaZlatnictví Safír, Koněvova 958/69, Praha,
S firmou Carlo Romani spolupracujeme již 6 let a můžeme jen potvrdit, že je to model moderní společnosti a synonymum profesionality, spolehlivosti, poctivosti a pohotového jednání.
Ilir a Petra MustafaUlpiana zlatnictví
S firmou spolupracujeme již delší dobu, zboží vždy přišlo obratem, zboží je kvalitní, neměli jsme jedinou reklamaci, ceny jsou dle našeho názoru slušné. Především musíme vyzvednout přístup a ochotu lidí, je vidět, že práce je zároveň jejich koníčkem.
Hana Maliariková - Majitelka společnosti Alema Admiré, Ostrava

Ano, mám zájem o VALENTÝNSKÝ PROMO balíček 2018 pro mou PRODEJNU šperků

Líbí se Vám VALENTÝNSKÝ PROMO BALÍČEK.
NENENECHTE SI TO PRO SEBE A SDÍLEJTE TO SE SVÝMI PŘÁTELY.