HLEDÁME PRÁVĚ VÁS

OFFICE ASISTENT

pro zadávání zboží do skladového systému

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání se zaměřením na administrativu nebo  s praxe z minulosti.  nebo -  (vhodné pro VŠ A SŠ studenty jako BRIGÁDA )
  • uživatelský znalost MS Office: Excelu - správa tabulek, Word – přepis popisku do skladového systému.
  • schopnosti pracovat zcela samostatně, být zodpovědný za své výsledky a naprostá spolehlivost a dodržování termínu.
  • preciznost
  • časová flexibilita a ochota přizpůsobit se situaci
  • ochota výpomoc na skladě s přípravou objednávek.

Náplň práce:

ADMINISTRATIVA :  80 %

  • Zadávání nových modelů do e-shopu,
  • Vytváření nových katalogových čísel a skladových čísel
  • Focení zboží přes Iphone – zaučíme v případě potřeby

PRÁCE NA SKLADĚ -  cca. 20 % pracovní doby

  •  Příprava objednávek
  •  Balení zboží a expedice zboží

Nabízíme:

  • pracovní doba pondělí-pátek od 8.00 – 17.00 hodin.
  • práce pro dobu daného projektu – cca 3 měsíce na DPP nebo DPČ.
  • dlouhodobá nabídka práce  v případě spokojenosti obou stran
  •  práce vhodná pro VŠ studenty
  • nástupní mzda  100 Kč/ hodinu
  •  osobní růst v mladém a rozvíjejíce se společnosti
  •  účast na  veletrzích v případě zájmu pro vhodné  kandidáty

V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy s fotografií a motivačním dopisem na adresu: info@carloromani.cz.

Chceme patřit do  nové generace podnikatelů 21  století.

Podle toho hledáme nové členy našeho vysněného týmu, se kterými  níže uvedené body  rezonují.

1. Nezajímají je staré hranice, boří je a objevují naprosto nové možnosti.

2. Využívají technologie a internet, ne aby u nich seděli déle, ale aby si život zjednodušili.

3. Mají zdravý přístup k penězům a vydělávají je tím, že poskytují hodnotu a slouží druhým.

4. Sdílejí své know-how, protože jen ve spolupráci se tvoří VELKÉ věci.

5. Nevymlouvají se a nestěžují si, ví, že jsou tvůrci svého vlastního života.

6. Podnikají chytře, nedřou se, přemýšlí nad strategií, systémem i procesy.

7. Milují moderní formy vzdělávání, ví, že vzdělání je klíč.

8. Mají vizi, chuť věci měnit, inspirovat se a být inspirováni, pak jdou do akce.

8. To vše dělají s vědomím, že jsou součástí většího celku.

Pokud si  myslíte si,  že  toto je místo pro Vás a Vaše silné stránky a nadšení nám mohou pomoci a chcete  přispět tím, že Vám  na věcech záleží, pak neváhejte a kontaktujte nás a zašleme nám Vás životopis s motivačním dopisem proč chcete být součástí Carlo Romani týmu na info@carloromani.cz