O nás

Milujeme šperky, které dělají ženy krásnější, šťastnější a dodávají POZITIVNÍ ENERGII .
Jsme česká společnost zabývající se prodejem  stříbrných šperků již přes 15 let.

Proč podnikáme

Milujeme šperky, které dělají ženy krásnější, šťastnější a dodávají POZITIVNÍ ENERGII . 

Kdo jsme a co u nás klienti najdou

Firma Carlo Romani -( od května 2020 změněna na nový název Maria´s jewels  s.r.o.)  byla založena před 17 lety jako rodinná společnost.

Klienti si mohou u nás vybrat ze širokého výběru impozantních a moderních šperků ze zlata a stříbra.

Dalším dobře prodejním produktem jsou pašmínové šály, které jsou velmi praktické a nositelné na mnoho způsobů a ve všech 4 ročních obdobích. Pašmínové šály, jsou vynikajícím dárkem pro Vaše blízké – zvlášť když chcete krásný dárek, který potěší, nikdy s ním nic nezkazíte a nedáte za něj spoustu peněz.

V čem především jsme klientům užiteční

Nakupováním na www.velkoobchod-carloromani.cz budete moci koupit šperky on-line a ušetřit tak Váš čas a peníze ve srovnání s tradičními velkoobchodními kanály a aniž by se klient musel vzdát kvality. Dynamika on-line nákupu šperků umožňuje vyvinout silnou ekonomickou sílu na cenu šperků.

Jaké je naše vidění světa

Ve společnosti Carlo Romani jsou důvěra a transparentnost klíčová slova v každé oblasti činnosti. V tomto duchu se snažíme každý den budovat dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky. Celková spokojenost našich zákazníků a respekt z našeho zapojení jsou základy našeho obchodního vztahu.

Náušnice, přívěsky, prsteny, které spojí stylovost a pohodlnost dohromady.

Inspiraci nacházíme především ve slunné Itálii, která je, a vždy bude ikonou módního průmyslu. Itálie je plná inspirace – od historie po současnost. Je to místo, které je tak zářivé, elegantně antické, teplé, příjemné, ale zároveň neuvěřitelně živé.

Italské slovo pro štěstí je "Allegria," a v Itálii to není jen pocit, že je to způsob bytí. Je to lehkost a jistý pocit, že všechno je možné. Jelikož Italové jsou velmi hrdým národem na svou historií, produkci a tzv. vše - Made in Italy, proto se domníváme se, že Česká republika má také co nabídnout co se týče českých šperků Made in Czech Republic – zvlášť pro novou kolekci českých granátu s českými vltavíny, která je nově přidána do našeho sortimentu vyrobenou v Turnově těmi nejlepšími šperkaři v oboru.

Dámy, ženy, slečny - chcete šperk, který podtrhne Váš styl, osobnost, jedinečnost. Ať už chcete šperk do práce, na společenskou akci, neformální večírek, kde se módní fantazii meze nekladou. Podtrhněte Váš PŮVAB šperkem od Carlo Romani.

Co o nás říkají naši klienti?

S firmou Carlo Romani spolupracujeme již 6 let a můžeme jen potvrdit, že je to model moderní společnosti a synonymum profesionality, spolehlivosti, poctivosti a pohotového jednání.
Ilir a Petra M. Klenotnictví Ulpiana, (Galerie Harfa) Praha
S firmou spolupracujeme již delší dobu, zboží vždy přišlo obratem, zboží je kvalitní, neměli jsme jedinou reklamaci, ceny jsou dle našeho názoru slušné. Především musíme vyzvednout přístup a ochotu lidí, je vidět, že práce je zároveň jejich koníčkem.
Hana MaliarikováMajitelka společnosti Alema Admiré, Ostrava
S firmou Carlo Romani mám nejlepší zkušenosti. Jsou vždy vstřícní a velmi ochotní. Je zde možno nakoupit i menší objem zboží na rozdíl od jiných velkoobchodů, kde často požadují nákup v minimální hodnotě. Jsem spokojena s rozsahem sortimentu, rychlostí vyřízení objednávky i kvalitou balení. doporučuji! 🙂
Kleinová ZdeňkaZlatnictví Safír, Koněvova 958/69, 13000 Praha, Žižkov
Nákup luxusního šperků je jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších momentů Vašeho života. Proto je důležité, aby jste se při výběru šperků obrátili na skutečné profesionály a požadovali to nejlepší, pokud jde o materiály a zpracování. Šperky značky Carlo Romani Vám nabízejí záruku špičkové kvality. Jako bývalý majitel společnosti Divitae s.r.o. , doporučuji šperky od Carlo Romani. Šperky jsou velmi kvalitně zpracovány a naši zákaznici o mě měli vždy zájem. Zároveň spolupráce s vedením firmy byla na luxusní úrovni. ( komunikace, domluva, ochota a vstřícnost) .
Albin Thaqibývalý majitel zlatnictví Divitae s.r.o.