Proč podnikáme

Milujeme šperky, které dělají svět krásnějším, luxusním a noblesním.

Kdo jsme a co u nás klienti najdou

Firma Carlo Romani byla založena před 10 lety jako rodinná společnost.

Klienti si mohou u nás vybrat ze širokého výběru impozantních a moderních šperků ze zlata a stříbra.

Dalším dobře prodejním produktem jsou pašmínové šály, které jsou velmi praktické a nositelné na mnoho způsobů a ve všech 4 ročních obdobích. Pašmínové šály, jsou vynikajícím dárkem pro Vaše blízké – zvlášť když chcete krásný dárek, který potěší, nikdy s ním nic nezkazíte a nedáte za něj spoustu peněz.

Co teď vidíme jinak než dříve a měl by o tom klient vědět

Během 10 let se trh dosti změnil, ale změnili jsme se také my zejména náš pohled na šperk jako takový a na možnosti přinést nové kolekce našim klientům, a to díky moderním technologiích 21. století jako je internet a možnost on-line nákupu.

Kde nacházíme inspiraci

Inspiraci nacházíme především ve slunné Itálii, která je, a vždy bude ikonou módního průmyslu. Itálie je plná inspirace – od historie po současnost. Je to místo, které je tak zářivé, elegantně antické, teplé, příjemné, ale zároveň neuvěřitelně živé.

Italské slovo pro štěstí je "Allegria," a v Itálii to není jen pocit, že je to způsob bytí. Je to lehkost a jistý pocit, že všechno je možné. Jelikož Italové jsou velmi hrdým národem na svou historií, produkci a tzv. vše - Made in Italy, proto se domníváme se, že česká republika má také co nabídnout co se týče českých šperků Made in Czech Republic – zvlášť pro novou kolekci českých granátu s českými vltavíny, která je nově přidána do našeho sortimentu.

Co Vám Carlo Romani přinese

Dnešní zákaznice chtějí šperk, který podtrhne jejich styl, osobnost, jedinečnost. Ať už chcete šperk do práce, na společenskou akci, neformální večírek, kde se módní fantazii meze nekladou, bude chtít nositelka každého šperků, aby byl podtrhnut její PŮVAB.

Šperky, které přináší Carlo Romani svým klientům, jsou šperky vyrobené s důrazem na kvalitu zpracování a současné trendy moderního designu.

Našim klientům poskytujeme široký velkoobchodní výběr šperků. Od náušnic, přívěsků, prstenů, řetízků, broží, náramků a náhrdelníků za příznivé ceny. Nabízíme přes 5000 šperků s nejkratší dobou dodání a garantovanou kvalitou služeb. 

Každý šperk nese tovární punc 925, naši odpovědnostní značku CAR a puncovní značku z ČR.

V čem především jsme klientům užiteční

Nakupováním na www.velkoobchod-carloromani.cz budete moci koupit šperky on-line a ušetřit tak Váš čas a peníze ve srovnání s tradičními velkoobchodními kanály a aniž by se klient musel vzdát kvality. Dynamika on-line nákupu šperků umožňuje vyvinout silnou ekonomickou sílu na cenu šperků.

Jaké je naše vidění světa

Ve společnosti Carlo Romani jsou důvěra a transparentnost klíčová slova v každé oblasti činnosti. V tomto duchu se snažíme každý den budovat dlouhodobé partnerství s našimi zákazníky. Celková spokojenost našich zákazníků a respekt z našeho zapojení jsou základy našeho obchodního vztahu.

V případě jakýchkoli dotazů jsme vám k dispozici od pondělí do pátku (8:00 - 16:00)

Telefon: +420 777 633 449   a +420 777 745 932

Případně nás můžete kontaktovat emailem na info@carloromani.cz

Tým Carlo Romani je připraven vám pomoci.