Valentýn je jeden z nejromantičtějších dnů v roce, den, kdy můžeme ukázat uznání a svou náklonnost těm, které milujeme. Jistě mi dáte za pravdu, že tento svátek by se neměl odbýt jen květinou a čokoládou. Den sv. Valentýna by měl být příležitostí vyjádřit svou lásku něčím výjimečným, v ideálním případě nádherným šperkem. Vždyť i ta největší kytice uvadne, čokoláda se sní, ale šperk, ten vám pokaždé znovu připomene kouzelnou vzpomínku na speciální moment, kdy byl darovaný.

K příležitosti svátku sv. Valentýna jsme pro vás letos připravili speciální PROMO - BALÍČEK, který obsahuje

  • 13 vybraných šperků z Valentýnské kolekce
  • krásný plakát A3 do výlohy Vaší prodejny
  • návrh banneru pro Vaši stránku na sociálních sítích (Facebook nebo Instagram) - s vlastním textem nebo slogany od naší copywriterky

Cena balíčku je 4500 Kč bez DPH (5440 Kč s DPH).

Všechny naše šperky jsou vyrobeny ze stříbra Ag 925/1000 a pokryté antialergenní vrstvou rhodia, která jim navíc dodává nádherný lesk. Přívěsky dodáváme zároveň s řetízkem. Šperky s pravými přírodními polodrahokamy jsou opatřeny certifikáty. Navíc je doplňujeme o krátké povídání, jak dané kameny působí.
 
Všechny šperky jsou baleny v PVC sáčcích a opatřeny kódem a cenou. Krásné dárkové krabičky jsou přibaleny. Pokud chcete, abychom Vám šperky zabalili přímo do krabiček, dejte nám, prosím vědět již při objednávce.

PROMO - BALÍČEK se šperky podle vlastního výběru

Tato varianta je pro ty z Vás, kterým nevyhovuje předchystaný balíček šperků a chcete si vybrat šperky podle vlastních představ. I zde v případě, že nakoupíte v minimální hodnotě 4500 Kč bez DPH (5440 Kč s DPH) dostanete i Vy plakát A3 a návrh příspěvku na sociální sítě ZDARMA.

🔻🔻🔻Celou kolekci 78 šperků si můžete prohlédnout na obrázeku níže, posouváním doprava. 🔻🔻🔻
Hodnoty šperků v eurech najdete rychleji, pokud budete obrázky posouvat doleva.

V případě, že si chcete vybrat šperky podle vlastních představ, jsou zde 2 varianty:

  • nebo nás kontaktujte telefonicky a sdělte nám váš výběr osobně 🙂
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat
na tel. +420 777 633 449 (pí Marie) můžete volat kdykoliv včetně soboty a neděle, nebo
na tel: +420 777 745 932 (Martin Masoput, po - pá 8.00 - 16.00 hodin)

Co o nás říkají naši klienti?

S firmou Carlo Romani spolupracujeme již 6 let a můžeme jen potvrdit, že je to model moderní společnosti a synonymum profesionality, spolehlivosti, poctivosti a pohotového jednání.
Ilir a Petra M. Klenotnictví Ulpiana, (Galerie Harfa) Praha
S firmou spolupracujeme již delší dobu, zboží vždy přišlo obratem, zboží je kvalitní, neměli jsme jedinou reklamaci, ceny jsou dle našeho názoru slušné. Především musíme vyzvednout přístup a ochotu lidí, je vidět, že práce je zároveň jejich koníčkem.
Hana MaliarikováMajitelka společnosti Alema Admiré, Ostrava
S firmou Carlo Romani mám nejlepší zkušenosti. Jsou vždy vstřícní a velmi ochotní. Je zde možno nakoupit i menší objem zboží na rozdíl od jiných velkoobchodů, kde často požadují nákup v minimální hodnotě. Jsem spokojena s rozsahem sortimentu, rychlostí vyřízení objednávky i kvalitou balení. doporučuji! 🙂
Kleinová ZdeňkaZlatnictví Safír, Koněvova 958/69, 13000 Praha, Žižkov
Nákup luxusního šperků je jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších momentů Vašeho života. Proto je důležité, aby jste se při výběru šperků obrátili na skutečné profesionály a požadovali to nejlepší, pokud jde o materiály a zpracování. Šperky značky Carlo Romani Vám nabízejí záruku špičkové kvality. Jako bývalý majitel společnosti Divitae s.r.o. , doporučuji šperky od Carlo Romani. Šperky jsou velmi kvalitně zpracovány a naši zákaznici o mě měli vždy zájem. Zároveň spolupráce s vedením firmy byla na luxusní úrovni. ( komunikace, domluva, ochota a vstřícnost) .
Albin Thaqibývalý majitel zlatnictví Divitae s.r.o.